logoCo je u nás nového:


29.9.2011 - přidány nová videa. Do sekce "Koťátka - vrh B"  přidáno video kocourka Baddyho a do fotogalerie   video naší vegetariánky Cailinky :-))21.9.2011 - přidány nové fotky koťátek z vrhu "B". Foto z výstavy v Ústí nad Labem a foto holčiček před odchodem do nových domovů. Foto zde. 


18.9.2011- dnes nastalo loučení s našimi holčičkami, pro které si přijeli jejich noví majitelé. Na rozdíl od nás, to holčičky nesly velice statečně, hned si zalezly do přepravek a ani se nechtěly s námi rozloučit. Hůře to nesla máma Rozárka a brácha Baddy, kteří po jejich odchodu obě holky hledali po celém bytě. Baddy si tak najednou neměl s kým hrát, tak raději celé odpoledne prospal. Večer začal prohánět mámu, neustále si s ní chtěl hrát a dožadoval se mlíčka. Baddy zatím nové páníčky nemá, ale doufáme, že se brzo nějací najdou. Je to veliký mazlík a velice pohodový kocourek.


17.9.2011 - Mezinárodní výstava v Ústí nad Labem. V sobotu jsme s našimi malými z vrhu "B" absolvovali MVK v Ústí. Prckové se chovali přímo ukázkově a vše zvládli v pohodě. Posuzovateli Martti Peltonenovi (SE) se velice líbili a dostali nejvyšší ohodnocení a zároveň nominaci do BIS. V BIS pak těsně prohráli s vrhem birem. Zejména Baddymu se výstava moc líbila, neustále chtěl nosit na v náručí po celém sále a vše zvědavě okukoval.

Silver Balleto - kočky


Počasí Plzeň - Slunečno.cz


TOPlist12.9.2011 - přidány nové fotky koťátek z vrhu "B" ve věku 14 týdnů. Tak za týden se již naše holčičky vydají do nových domovů, kde se na ně už velice těší. V sobotu 17.9. jedeme s koťátky ještě na výstavu do Ústí a v neděli se vydají do světa. Doufáme, že se jim bude v nových domovech líbit a rychle si zvyknou.


7.8.2011 - přidány nové fotky koťátek z vrhu "B" ve věku 9 týdnů.


30.7.2011 - po delší přestávce jsme dnes vyrazili s Cailinkou na mezinárodní výstavu do Prahy. Na Cailince nebyla přestávka vůbez znát, získala titul CAPS a nominaci, kterou obhájila a získala tak svůj další pohár BIS.


23.7.2011 - přidány nové fotky koťátek z vrhu "B" ve věku 7 týdnů.20.7.2011 - tak prckům už bylo 6 týdnů a mění se v malou demoliční četu. Začínají také pomalu sami baštit a na záchůdek chodí už více jak týden sami. Nové fotky koťátek už brzy v sekci "Koťátka".

6.7.2011 - v sekci koťátka jsou nové fotky koťátek z vrhu "B" ve věku 4 týdnů.27.6.2011 - přidány nové fotky vrhu "B" ve věku 3 týdnů.
22.6.2011 - v sekci Koťátka přidány nové fotky vrhu "B".

19.6.2011 - dnes nás postihla bohužel smutná událost. Kočička Bessi, která se narodila s velice malou váhou, přestala od mámy pít a přes veškerou naši péči a pomoc pana doktora, dnes uhynula. Ostatní koťátka ale rostou jako z vody a mají se čile k světu.


16.6.2011 - tak koťátkům už je 10 dní, jsou jako malí medvídci a pomalu začínají otevírat očička. Rozárka se o ně pečlivě stará.


6.6.2011 - dnes se naší kočičce Rozárce narodila dlouho očekávaná 4 koťátka - 3 holčičky a jeden kluk. Brzy více informací a foto v sekci "Koťátka".


8.5.2011 - tak už je to více jak měsíc, co se Rozárka vrátila od kocourka. Za tu dobu přibrala už 600 gramů. Stále má velkou chuť k jídlu, nejraději baští syrové kuřecí a hovězí masíčko. Většinu času prospí a nejraději má, když jí při tom hladíme bříško.

29.4.2011 - dnes jsme s Rozárkou navštívili našeho pana doktora, kde se potvrdilo co jsme už tak trochu tušili. Rozárka čeká svá první koťátka. Tak teď jen Rozárce přejeme, aby vše proběhlo bez problémů. Také Cailinka, jakoby cítila, že Rozárka čeká koťátka, začalo o ní pečovat a dokonce občas spolu spinkají v pelíšku.
7.4.2011 - dnes jsme si přivezli domů Rozárku, která byla od soboty na námluvách u kocourka. Vzhledem k úžasné povaze Rozárky to byla láska na první pohled. Tak teď budeme s nadějí čekat, že se vše podařilo a Rozárka bude čekat svá první koťátka. Doma ji čekala velká porce kuřecího a hovězího masíčka. Jen Cailinka na ni z počátku drobet syčela. Bylo vidět, že ji námluvy dost vyčerpaly, protože si hned zalezla do pelíšku a spala až do rána.


5.3.2011 - na výstavu v pražském hotelu Pyramida jsme se vydali jen v sobotu. Cailinku čekala velká sláva, protože proběhlo vyhlášení soutěže Kočka roku 2010. Cailey získala celkem 390 bodů a obsadila 1. místo. Obdržela krásnou sošku kočičky, kokardu a něco dobrého na mlsání. Nechybělo samozřejmě focení a gratulace. A aby nikoho nenechala na pochybách, že titul získala právem, tak v soutěži záskala titul CAPS + nominaci BIS, kterou v BIS obhájila a získala tak svůj druhý pohár BIS v tomto roce. Rozárka taktéž zíslala titul CAGCIB.


26.- 27.2.2011 - výstavy v Plzni v KD JAS jsme se v sobotu zúčastnili s oběma našemi miláčky a v neděli jen s Rozárkou. V sobotu obě holky zabojovaly - Cailey získala titul CAPS + nominaci do BIS, kterou obhájila a získala svůj první pohár BIS v letošním roce. Rozárka zíslala titul CAGCIB a BIV. V neděli jsme už byli jen s Rozárkou, protože jsme chtěli Cailince dopřát klidu před výstavou v Pyramidě, která bude za týden a čeká jí tam velká sláva. Takže nás zastupovala jen Rozárka, která opět získala titul CAGCIB.


15.1.2011 - na výstavu do pražského hotelu Clarion jsme se tentokrát vydali jen s Cailinkou.Ta se velice pěkně předvedla a získala titul CAPS a nominaci do BIS. Při čekání v kleci na BIS ji však v sousední kleci svým hlasitým projevem tak polekal kocour, že jsme museli z BIS odstoupit. Jinak výstava byla opět velmi příjemná v krásném prostředí.2010

18.- 19.12.2010 - výstavy v pražské Stromovce jsme se zúčastnili v obou dvou dnech. V sobotu Cailinka zabojovala, získala titul CAPS a nominaci. Tu v BIS obhájila a získala tak svůj desátý pohár v tomto roce. V neděli opět získala CAPS a nominaci. V BIS ji však tentokrát porazila modrá želvička.
27.- 28.11.2010 - dvoudenní mezinárodní výstava v Kladně se Cailince velice vydařila. Aby jí nebylo smutno, tak s námi tentokrát jela i Rozárka, ale jen mimo soutěž. V sobotu získala Cailinka svůj druhý titul CAPS a nominaci do BIS. V BIS pak s převahou zvítězila nad dalšími dvěmi kočičkami a získala už svůj devátý pohár BIS. V neděli opět získala titul CAPS a nominaci, kde se však tentokrát umístila na druhém místě. Avšak v následující speciální soutěži pro stříbrné a zlaté kočky nenechala nic náhodě a získala první místo. Obdržela krásnou kokardu a spoustu dárečků.

13.11.2010 - na sobotní výstavě v Pardubicích Cailinka získala první titul CAPS a nominaci do BIS, kde v silné konkurenci zvítězila a získala už v pořadí osmý pohár BIS!!

16.- 17.10.2010 - o víkendu jsme se po oba dva dni zúčastnili s Cailinkou výstavy v KC Praha. Caily získala v sobotu i v neděli titul CAGPIB a taktéž 2× nominaci do BIS. Zároveň tak obhájila a získala titul GRAND INTER PREMIOR

18.9.2010 - tentokrát jsme vyrazili na MVK do Bratislavy, kde Cailinka získala další titul CAGPIB a nominaci do BIS. Cesta tam i zpět proběhla v pohodě a Cailinka ji zvládla v absolutní pohodě, občas se ujala i role navigátorky a sledovala cestu z okna.

4.- 5.9.2010 - výstava v Chodové Plané se nám vydařila. Cailinka v sobotu získala CAGPIB a nominaci, kde však při rovnosti hlasů prohrála na los. V neděli však zabojovala, získala další CAGPIB a opět nominaci, kde s převahou porazila kočičku z Belgie. Domů jsme si tak přivezli další pohár BIS. Za 14 dní se chystáme na výstavu do Bratislavy. Pro Rozinku jsme také už našli krásného ženicha, tak už jen záleží na ní, kdy půjde na námluvy.

31.7. - 1.8.2010 - na výstavu v pražské Stromovce jsme se vydali na oba dva dny. V sobotu Cailinka zabojovala, získala titul CAGPIB a nominaci. Tu v BIS obhájila a získala tak už svůj šestý pohár. V neděli opět získala CAGPIB a nominaci. V BIS však těsně prohrála s barmskou kočičkou ze Švýcarska. Rozárka také nezůstala pozadu a v obou dnech získala titul CAGCIB. Výstavu si naše holky pěkně užívaly, zejména ocenily větráček na baterie do klece, který jsme jim pořídili. Rozárka si teď od výstav odpočine a bude se chystat na svá první koťátka.

16.7.2010 - na sobotní mezinárodní výstavě v Ústí nad Labem získala Rozárka svůj třetí titul CACIB a stává se tak INTER CHAMPIONEM. Cailince se rovněž dařilo a odvezla si z výstavy svůj první titul CAGPIB.

12.6.2010 - na MVK v Bratislavě jsme se vydali s Cailinkou i s Rozárkou. Cesta tam proběhla v pohodě, holky ji celou prospaly. Výstava se tentokrát nekonala přímo v Bratislavě, ale asi 25 km od ní ve vesnici Viničné, ve zdejší sportovní hale, kde již kolem deváté bylo takové horko, tak jsme měli obavy, jak to obě kočičky zvládnou. Obě to nakonec zvládly bez problémů, což si již nedá říci o nás, doslova z nás lil pot. Posuzování začalo se značným spožděním až kolem 12 hodiny. Naše kočičky posuzoval pan Eric Reijers. Rozárka získala svůj druhý titul CACIB. Cailinka od něj dostala výtečné hodnocení, získala svůj třetí titul CAPIB a nominaci do BIS, kde v silné konkurenci dalších tří kočiček zvítězila a získala už v pořadí pátý pohár BIS!! Zároveň tak obhájila titul INTER PREMIOR. Výstava se vzhledem k opožděnému začátku dost protáhla, a tak jsme domů vyjeli až kolem 19 hodiny. Cesta proběhla také bez problémů a obě naše holky doma čekalo spoustu dobrůtek, jako odměna za úspěšnou výstavu.

5.6.2010 - na MVK v Příbrami jsme tentokrát vyrazili pouze s Rozárkou, Cailinka zůstala doma a ladila formu na MVK v Bratislavě, kam se chystáme v sobotu 12.6. Výstavu jsme si užili a Rozárka získala svůj první titul CACIB.

16.5.2010 - v neděli jsme se zúčastnili MVK v Mostě, kde Cailinka opět nezklamala, získala svůj druhý titul CAPIB, nominaci do BIS, kterou obhájila a získala další, v pořadí už čtvrtý pohár BIS.

17.4.2010 - jednodenní výstava v Ostrově se našim holkám vydařila. Rozárka získala třetí titul CAC a stává se CHAMPIONEM. Cailinka pokračovala v úspěšné sérii vítězství - získala svůj první titul CAPIB a nominaci do BIS, kde nominaci potvrdila a získala další pohár BIS!! Stává se z ní zkušená bojovnice.


20.-21.3.2010 - na výstavu v pražském hotelu Pyramida jsme opět vyrazili s oběma našemi kočičkami na oba dva dny. Tentokrát nás velice překvapila Cailinka, která v obou dnech získala 2× titul CAP, 2× nominaci do BIS a obě BIS také nakonec s převahou vyhrála a získala dva poháry. Zároveň získala titul PREMIOR. Udělala nám tím velkou radost.


13.-14.2.2010 - na první výstavě v tomto roce v pražském hotelu Clarion jsme první den vzali obě naše kočičky, Rozárku i Cailinku. Obě kočičky nás příjemně překvapily, Rozárka získala svůj první CAC a jako přídavek titul BIV - nejlepší v barvě a nominaci do BIS. Cailinka, která byla na výstavě téměř po roce, také zabojovala a získala svůj první titul CAP a navíc nominaci do BIS. V neděli jsme jeli už jen s Rozárkou. Ta se opět krásně předvedla a získala svůj druhý CAC a opět titul BIV. Nominace jí tentokrát utekla o chloupek.2009

12.12.2009 - na sobotní výstavě v pražské Stromovce získala naše malá Rozinka již třetí titul V1 a navíc ocenění BIV - nejlepší v barvě. Výstavu jsme si hezky užili, setkali jsme se zde s řadou známých. Rozinka se po celou dobu chovala jako zkušená kočička a moc pěkně se předvedla. Paní posuzovatelka Ojaniemi z Finska jí dala moc pěkné hodnocení.

18.10.2009 - na výstavě v Kongresovém centru Praha získala naše malá Rozinka další titul V1, tentokrát ve třídě koťat 6 - 10 měsíců. Opět se ukázala jako milá a pohodová kočička.

7.9.2009 - tak všechna koťátka jsou již v nových domovech a jak to tak vypadá, všem se daří dobře a rychle si zvykla na nová prostředí. U nás je teď nezvyklý klid a ticho, Rozárka chodí po bytě a pořád jakoby čekala odkud vyskočí její malí kamarádi. Moc jí scházejí a tak se jí snažíme rozptýlit hraním.

30.8.2009 - dnes jsme se vrátili z mezinárodní výstavy v Chodové Plané, kde se poprvé předvedla naše malá Raisin Petit (Rozárka) v kotěcí třídě. Rozárka si výstavu užívala a pan posuzovatel z Francie jí dal moc pěkné hodnocení - V1, což je příslibem do budoucnosti a z Rozárky roste nadějná kočička. Na Rozárku se přijela podívat i chovatelka paní Iva Motejzíková, které za tuto krásnou kočičku ještě jednou moc děkujeme.

23.8.2009 - všechna koťátka už mají své nové domovy, kde se na ně už moc těší. A nás čeká těžké loučení, ale jsme přesvědčení, že se v nových rodinách budou mít dobře. S naší novou kočičkou Raisin Petit (Rozárkou) se příští víkend chystáme na první výstavu.

4.8.2009 - přidány nové fotky koťátek ve věku 8 týdnů. Prckové mají za sebou první očkování, vše proběhlo bez problémů. Taktéž do fotogalerie Rozárky přidány nové společné fotky s koťaty.

29.7.2009 - koťátka rostou jako z vody. Papají už masíčko, granulky, pijí vodu z fontánky, ale občas si ještě chodí cucnout mlíčka k mámě, aby jí to nebylo líto. Byt jim je už docela malý a tak je u nás občas veselo veselo. Nejraději si hrají s "tetou" Rozárkou na schovávanou. Řádí občas jako "přepadové komando" a tak máme co dělat, aby jsme je uhlídali.
Dnes se také byli podívat na Ami May její budoucí majitelé. Ami se noví páníčkové líbili, nechala se od nich drbat na bříšku a byla moc spokojená. Koťátkům přinesli myšky na hraní, tak jim touto cestou děkujeme.

16.7.2009 - dnes jsme si přivezli vytouženou novou kočičku. Jmenuje se Raisin Petit, ale říkáme jí "Rozárka" (foto v sekci "Kočky"). Narodila se v chovatelské stanici Laureen Chéerie, CZ. Je to mramorovaná kočička s krásnou kontrastní kresbou černé a stříbrné barvy. Rozárka je pohodová kočička s jedinečnou povahou. Je to velký mazel, jen se k ní přiblížíme okamžitě vrní a chce se stále mazlit. S koťátky se hned zkamarádila a plně se zapojila do jejich "lumpáren". Splnil se tak můj sen, mít další chovnou kočičku a moc za ní paní Ivě děkuji.
Koťatům už je 6 týdnů, začínají pěkně baštit masíčko a granulky. Volné jsou ještě dvě kočičky - Amy May a Annie Parl.

11.7.2009 - dnes se byli na Anthonyho podívat jeho budoucí majitelé. Jeho nový domov bude kousek od Prahy, a my doufáme, že tam bude spokojený. Čeká tam na něj roční modrý kocourek Maxík. Anthony se jim moc líbil, dostal od nich myšku na hraní. Do sekce Koťátka přidány další fotky koťátek ve věku 5 týdnů

5.7.2009 - v záložce Koťátka přidány nové fotky 4-týdenních koťátek z vrhu "A"

24.6.2009 - nové fotky koťátek z vrhu "A" - ve věku 3 týdnů

15.6.2009 - přidány nové fotky čtrnáctidenních koťátek z vrhu "A". Cailinka se o koťátka vzorně stará, takže rostou jako z vody.

5.6.2009 - přidány první fotky koťátek spolu s tabulkou a jmény - v sekci Koťátka.

2.6.2009 - s pomocí pana doktora se dnes pozdě v noci narodili Cailince 4 krásná koťátka, 3 mramorované holčičky a 1 kluk. První fotky koťátek spolu se jmény najdete brzy v sekci Koťátka.

22.4.2009 - tak pomalu uplynul měsíc, kdy se Cailey vrátila z námluv u kocourka Iziho. Vše dobře dopadlo, Cailince pomalu roste bříško, hodně papá a spí. A tak se již velice těšíme na první naše koťátka.

26.3.2009 - dnes Cailey odjela na námluvy za kocourkem Izmirem z CHS Shoemaker´s Cat. Z počátku to vypadalo, že si nepadli do oka, ale po dvou dnech Cailey podlehla úsilovnému snažení Iziho a tak, pokud vše dobře dopadne, se můžeme koncem května těšit na první její koťátka.

1.2.2009 - na MVK v Plzni, kterou pořádal náš klub, se Cailey velice pěkně předvedla a získala v obou dnech titul CACIB.2008

22.11.2008 - na národní výstavě v Praze získala Cailey třetí CAC a stává se tak CHAMPIONEM!!!

19.10.2008 - na výstavě v Praze se Cailey moc hezky předvedla a získala v obou dnech titul CAC

2.7.2008 - registrace názvu chovné stanice u mezinárodního registru FIFe

7.6.2008 - na své druhé výstavě v Příbrami získala Cailey ve třídě koťat 6 – 10 měsíců V1 BIV

10.5.2008 - na výstavě v Mostu se poprvé představila Cailey ve třídě koťat 3 – 6 měsíců. V konkurenci koťátek 3-6 měsíců získala V1 a nominaci.

15.2.2008 - Dnes jsme se konečně dočkali a přivezli jsme si domů naší první kočičku Cailey z chovatelské stanice Allergo CZ od chovatelky paní Novotné. Cailynka hned všechno prozkoumala a za chvíli se chovala jako doma. Dostala nový pelíšek a spoustu hraček.

Copyright © 2008 - 2010 Balleto.cz
všechna práva vyhrazena
Aktualizováno 10.10. 2012