logo


Vítejte na stránkách chovatelské stanice

Silver Balleto * CZ

Jsme malá chovatelská stanice a chovem britských koček se zabýváme od roku 2008. Jsme registrováni u mezinárodního registru FIFe a členy ZO SCHK Pilsencatclub. Chováme britské kočičky, černě stříbřitě mramorované se zelenýma očima.

Kočičky mají k dispozici celý náš byt a jsou pod stálým veterinárním dohledem, očkované, odčervené a mají negativní testy na FeLV, FIV a FIP.

Odchováváme koťátka pouze s průkazem původu (PP) - záruka, že si kupujete kočku daného plemene. Koťátka od nás odcházejí ve věku 13 týdnů, socializovaná a vymazlená, jsou 2x očkovaná proti rhinotracheitidě, caliciviru, panleukopenii, chlamydiím a 3x odčervená, s výbavou pro první dny. S koťátkem nový majitel dostane průkaz původu, očkovací průkaz nebo EU pas a kupní smlouvu.

Britská kočka

Britská kočka patří k nejoblíbenějším plemenům chovaným v Evropě. Historie tohoto plemene sahá do římských dob, kdy se s oddíly Římanů dostaly do Anglie, kde byl také později vypracován standart plemene. K zdokonalení byly přikříženy kočky perské, díky nimž vznikly nové barevné varianty.

Tyto kočky jsou zavalité, s kulatou hlavou, silnými tlapkami, ocas je silný se zakulacenou špičkou. Srst je krátká, hustá, s dobře vyvinutou podsadou.

Britské kočky jsou snášenlivé, mají mírnou povahu. Nejsou tolik upovídané jako jiná východní plemena. Jsou rádi ve společnosti svých lidí, ale nevyžadují stálou pozornost.

Silver Balleto - koŔky


PoŔasÝ Plze˛ - SluneŔno.cz


TOPlist
Copyright ę 2008 - 2010 Balleto.cz
vÜechna prßva vyhrazena
Aktualizovßno 10.10. 2012